Yanvar ayı üzrə “Rol model” seçilən əməkdaşımız mükafatlandırıldı
Yanvar ayı üzrə “Rol model” layihəsinin qalibi mükafatlandırılıb. “Tarqovaya”- 2 mağazasının uğurlarında xüsusi payı olan və işgüzarlığı ilə seçilən Kamal Yavuz Yılmaz oğlu “Rol model” (“Nümunəvi işçi”) layihəsi çərçivəsində filial üzrə keçirilən səsvermənin qalibi olub.
Peşəkarlığı, müştəriyönümlü xidməti və komandadakı müsbət rolu ilə fərqlənən əməkdaşımız rəhbərlik tərəfindən sertifikat və mobil telefonla mükafatlandırılıb.
Qeyd edək ki, “Rol model” layihəsinin məqsədi filiallarımızda nümunəvi əməkdaşların əməyini dəyərləndirmək, onların motivasiyasını artırmaq və komanda ruhunu gücləndirməkdir. Layihə çərçivəsində yerində keçirilən səsvermənin nəticələrinə əsasən qaliblər mütəmadi olaraq rəhbərlik tərəfindən təltif olunurlar.

January “Role Model” Employee Awarded
The winner of the January “Role Model” project has been awarded. Kamal Yavuz Yılmaz, who has made a significant contribution to the success of our “Tarqovaya-2” store and stands out for his professionalism and dedication, became the winner of the branch-level voting held within the framework of the “Role Model” (“Exemplary Employee”) project.
Distinguished by his professionalism, customer-oriented service, and positive role within the team, our employee was awarded a certificate and a mobile phone by the management.
It should be noted that the purpose of the “Role Model” project is to recognize exemplary employees in our branches, increase their motivation, and strengthen team spirit. Within the framework of the project, winners selected through on-site voting are regularly rewarded by the management.