Topdan Minimarket mağazasının uğurlarında xüsusi payı olan və işgüzarlığı ilə seçilən Günay Qasımova “Rol model” (“Nümunəvi işçi”) layihəsi çərçivəsində filial üzrə keçirilən səsvermənin qalibi olub.
Komandadakı aktiv rolu və müştəri məmnuniyyətinə verdiyi önəm ilə seçilən əməkdaşımız sertifikat və mobil telefonla təltif edilib.
Əməkdaşımızı siz də tanıyın:
Günay Qasımova İxtiyar qızı (Satıcı) – 05.07.2024-cü il tarixindən şirkətimizdə çalışır.
Qeyd edək ki, “Rol model” layihəsinin məqsədi filiallarımızda nümunəvi əməkdaşların əməyini dəyərləndirmək, onların motivasiyasını artırmaq və komanda ruhunu gücləndirməkdir. Layihə çərçivəsində yerində keçirilən səsvermənin nəticələrinə əsasən qaliblər mütəmadi olaraq rəhbərlik tərəfindən təltif olunurlar.

The winner of the “Role Model” project for February has been awarded.
Günay Gasimova, who has made a significant contribution to the success of the Topdan Minimarket store and stands out for her professionalism, became the winner of the branch-level voting held במסגרת the “Role Model” (“Exemplary Employee”) project.
Distinguished by her active role within the team and her strong commitment to customer satisfaction, our employee was awarded a certificate and a mobile phone.
Get to know our employee:
Günay Gasimova (Sales Assistant) – has been working with our company since July 5, 2024.
It should be noted that the purpose of the “Role Model” project is to recognize exemplary employees in our branches, increase their motivation, and strengthen team spirit. Within the framework of the project, winners are regularly awarded by the management based on the results of on-site voting.